A 2022/2023-as tanév elején a CURIE Tehetséggondozó és Oktatásfejlesztő Közhasznú Alapítvány KLIP készítő versenyt hirdetett.

A legjobb munkákból az alábbi összeállítás készült.

Sajnos az érdeklődés a vártnál kisebb lett, de örülünk a beküldött munkáknak. Köszönjük a nevezők lelkesedését, fáradozásait, s a segítő tanárok munkáját.

Az alkotásokat a bizottság az alábbiak szerint értékelte:

Középiskolás kategóriában:

Szécsényi Melinda, az Újbudai Széchenyi István Gimnázium 10.a osztályos tanulójának alkotását jutalmaztuk. (7000 Ft értékű Media Markt ajándékutalvány)

Általános iskolások kategóriájában:

1. helyezést ért el Pásztor Kende, Kaldenecker Gerle, Háda Emma és Volenszki Panna, a Dabasi Táncsics Mihály Gimnáziumának 7.a osztályos tanulói által készített pályamunka.

Jutalmuk: 7000 Ft értékű Media Markt ajándékutalvány

1. helyezést ért el két pályamunka melynek készítői:

Garas Lili és Pataki Gréta a Dabasi Táncsics Mihály Gimnáziumának 7.a osztályos tanulói

Samu Ernő a szolnoki Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 5.b osztályos tanulója

Jutalmuk: Curie ajándékcsomag

További jó munkát sok sikert kívánunk!

Curie Alapítvány